Kontakta oss

Adress

Sågvägen 33
184 40 Åkersberga

Öppettider

Mon-Fre: 07:00-16:00
Lör-Sön: Stängt

Kontakta oss

Kontakta oss för en kostnadsfri offert redan idag!

Vi sitter i tillfälliga lokaler på Storängsvägen 26 i Åkersberga. Vi ser fram emot att få flytta in i nya lokaler i höst.

Ny fakturaadress för våra leverantörer:

Lindeberg Platt & Golvavjämning AB
FE 897
838 76 Frösön





Vänligen kryssa i för att samtycka till att dina uppgifter lagras i enlighet med riktlinjerna i vår integritetspolicy

Vår största prioritering är 100% kundnöjdhet.

Kontakta oss redan idag för en kostnadsfri offert!

Vi på Lindeberg

Pelle Lindeberg

Lagledare & Ansvarig Mattläggning
070 – 725 81 55
pelle@lpog.se

Tomas ”Lillen” Hellström

Arbetsledare
070-606 14 79
tomas@lpog.se

Lars Holmberg

070-441 80 48
lasse@lpog.se

Kent Andersson

Ansvarig Plattsättning
070 – 441 80 47
kent@lpog.se

Annika Granelund

Ekonomi/administration
070-496 29 22
annika@lpog.se

Marcus Lindeberg

073-501 76 00
marcus@lpog.se

Benny Björk

Ansvarig Golvavjämning
070 – 591 89 56
benny@lpog.se

Kontoret

08 – 68 400 850
lindeberg@lpog.se